Matematik Dünyası Dergisi Sayı:99 Yıl:2014 - II 10.00 TL
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Matematik Dünyası Dergisi Sayı:99 Yıl:2014 - II TMD Matematik, Dergi

Bir önceki sayımızda sizlere MD ile ilgili yeniliklerin bir bölümünü duyurmuş ve desteğinizi istemiştik. Derginin mali durumuna baktığımızda desteklerinizin çok önemli bir rol oynadığı görülüyor. Özellikle genç okurlarımızdan gelen mektup ve mesajlar desteklerinizin ve dergiye verilen emeklerin boşa gitmediğinin bir kanıtı. Destekleriniz sayesinde bu sayımız daha fazla noktada satışa sunulabilecek. Satış noktalarını artırmak için çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca MD`ye daha kolay ulaşabilmeniz için mobil ödeme sistemini de başlattık. Artık web sayfamızın www.matematikdunyasi.info/satis/mobil adresinde bulacağınız mobil ödeme formunu kullanarak MD`ye kolayca abone olabilir, isterseniz sayıları tek tek satın alabilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme sistemine de çok yakında yine web sayfamızdan ulaşabileceksiniz. 

Tanıtım ve dağıtım konularında yaşadığımız zorlukları aşmamızda gösterdiğiniz katkıya benzer şekilde, ne mutlu ki derginin içeriğinin hazırlanması konusunda da yalnız değiliz. Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda öğretim üyesi ve alanında uzman diğer yazarlarımız aylar süren bir özenle yazılar hazırlıyorlar. Bu yazılar, değerli hakemlerimizin ve yayın kurulu üyelerimizin kontrolü ve onayından geçtikten sonra sizlere ulaşıyor. Bütün bu karşılığı ödenemez çalışmaların, hiçbir ücret alınmadan gönüllü bir şekilde yapıldığını bir kez daha hatırlatmak ve bu vesileyle sizler adına hakemlerimize ve yayın kurulu üyelerimize tekrar teşekkür etmek isteriz.

MD için verilen bütün bu emek ve desteklere rağmen aradan geçen sürede, Matematik Dünyası`nı hiç duymamış çok sayıda öğrenci ve öğretmen olduğunu üzülerek gördük. Facebook ve Twitter hesaplarından yapılan duyuruları yaygınlaştırarak geleceğin matematikçilerinin keşfedilmesine sizler de katkıda bulunabilirsiniz. Dergiyle ilgili her türlü soru ve isteklerinizi web sayfamız, facebook sayfamız, twitter hesabımız veya e-posta yoluyla bize iletebileceğinizi ve geri bildirimlerinizin bizim için çok değerli olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle okuduğunuz yazılarda aklınıza takılan noktaları facebook sayfamızdan paylaşırsanız seviniriz.

Bundan 23 sene önce yayımlanmaya başlayan Matematik Dünyası`nın önümüzdeki sayısı 1OO`üncü sayımız olacak. Bu özel sayımızı bir dizi etkinlik ve çeşitli sürprizlerle, kutlayacağız. Etkinliklerimize davetiye kazanmak ve sürprizlerimizi kaçırmamak için facebook ve twitter hesaplarımızı takibi bırakmayın! Ayrıca elinizdeki sayımıza serpiştirilmiş soruları çözen okurlarımızı da 1OO`üncü sayımızda duyuracağız ve bu okurlarımızı özel hediyeler bekliyor olacak.

1OO`üncü sayımızda görüşmek üzere.


Kitap Ebatı & Özellikleri

Yayın Kodu
2044
Adı
Matematik Dünyası Dergisi Sayı:99 Yıl:2014 - II
Yazar
TMD

İlgilenecebileceğiniz Kitaplar