Matematik Dünyası Dergisi Sayı:103 Yıl:2015 - III-IV 10.00 TL
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Matematik Dünyası Dergisi Sayı:103 Yıl:2015 - III-IV TMD Matematik, Dergi

Hayat`ı boyunca Türkiye`de, bilimin ve özel olarak matematiğin gelişmesi için uğraş vermiş, değerli matematikçi Tosun Hoca`yı kısa bir süre önce kaybettik. Matematiğe, üniversitelerimize ve topluma katkılarıyla birlikte MD`nin ilk gününden beri tüm sıkıntılı dönemlerindeki desteğini de her zaman şükranla hatırlayacağız.

Tosun Hoca`nın kaybıyla birlikte, kaybettiğimiz daha pek çok değerli matematikçimizin de anılarını yaşatmak ve çalışmalarını toplumla buluşturmak için web sitemizde "Kaybettiklerimiz" adında bir bölüm hazırlamaktayız. Bu bölümle ilgili ayrıntıları sizlerle daha sonra paylaşacağız.

Tosun Hoca`nın çok değer verdiği MD`nin bir sayısını daha baskıya gönderirken üzerimizdeki sorumluluğun da hiç azalmayacağını anlıyoruz. Bu sorumluluk duygusuyla Galatasaray Üniversitesi`nden Ayberk Zeytin, Akdeniz Üniversitesi`nden Ayhan Dil, Boğaziçi Üniversitesi`nden Ekin Özman ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi`nden Özgür Martin editörler ekibimize katılmayı kabul ettiler. Getirdikleri enerjiyle yeni MD`leri daha kısa sürede hazırlayacağımızı umuyoruz.


Kitap Ebatı & Özellikleri

Yayın Kodu
2048
Adı
Matematik Dünyası Dergisi Sayı:103 Yıl:2015 - III-IV
Yazar
TMD

İlgilenecebileceğiniz Kitaplar