2018 HEDİYE SETİ 175.00 TL
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
2018 HEDİYE SETİ Aziz Nesin Hediye Setleri

2018 Hediye Setimizde yine birbirinden değerli kitaplar var. 

Setimizde Aziz Nesin`in öykü seçkilerinden Adamı Zorla Deli EderlerYedek Parça, Rıfat Bey Neden Kaşınıyor, Maçinli Kız İçin Ev, Koltuk ve Hoptirinam kitaplarımızın yanı sıra çocuk okurlarımız için yine öykü seçkisi niteliğinde Anıtı Dikilen Sinek ile Aziz Nesin`in yaşanmış olayları çocuklar için aktardığı Borçlu Olduklarımız ve Bu Yurdu Bize Verenler kitapları yer alıyor. Bunun yanı sıra Nesin`in çocukluk anılarından bir seçki olan Ben de Çocuktum da setin dahilinde.

Sette ayrıca Türkiye`nin önde gelen matematikçilerinden Ali Nesin`in babası Aziz Nesin`in yaşamöyküsünü yine onun ağzından anlattığı, tarihsel değer taşıyan çok sayıda fotoğrafı da içeren Gömüyü Arayan Adam kitabı yer alıyor.

Son olarak Yazılmamış Özyaşamöyküsü`ne eklenen kitabımız Bursanâme Aziz Nesin`in sürgün günlerinde yazdığı, küçükten büyüğe tüm iktidar odaklarını eleştirmekten geri durmadığı eseridir. İlk kez yayımlanan büyük boy fotoğraflar da içeren bu kitapta Nesin, insanların konuşmaktan bile korktuğu, ağır bir yalnızlık ve yoksulluk içindeki yazar olarak mizahtan ve muhalefetten yine vazgeçmiyor.

Paketimizin toplam fiyatı kargo dahil 150 TL. 

Hediye Setinden Fotoğraflar

Hediye Setinin İçeriği

İlgilenecebileceğiniz Kitaplar